Παράθεση Αρχική ανάρτηση από mpentzi Προβολή Ανάρτησης
Τι εννοεις δεν υπαρχουν??
Πως δεν υπαρχουν...
Εχω ρωτησει 3 διαφορετικους ανθρωπους σε θεσεις κλειδια,εναν στην περιφερεια,εναν καθηγητη και εναν στο συλλογο μηχανικων.Υπαρχουν κανονικοτατα απλα ο καθενας εδινε διαφορετικες απαντησεις δηλαδη διαφορετικες κιλοβατορες και ψαχνω τις σωστες!Υπαρχουν μια χαρα...οταν θα ερθει η ωρα να φας τη καμπανα...

Αφού υπάρχουν δεν ρωτάς και τους ανθρώπους κλειδαριές να μας πούνε και τα Π.Δ. ?
Για τι καμπάνα μιλάς δεν κατάλαβα φίλτατε.

- - - Ενημερώθηκε - - -

Παράθεση Αρχική ανάρτηση από Xάρης Προβολή Ανάρτησης
Για υπεύθυνες απαντήσεις καλό θα ήταν να απευθυνθείς στην ΕΕΤΕΜ.
Σχετική νομοθεσία μπορείς να βρεις και στον ιστότοπο του ΤΕΕ, δεν γνωρίζω όμως αν περιλαμβάνει και όλη τη νομοθεσία για τα επαγγελματικά δικαιώματα των μηχανικών ΤΕ.


Η ΕΕΤΕΜ δεν είναι υπεύθυνη για τα επ. διακιώματα ούτε το ΤΕΕ. Το μόνο υπευθυνο είναι το υπουργείο. Το ΤΕΕ αν χρησιμοποιεί επ. δικαιώματα Μηχανικών Τ.Ε. πρέπει να πέσει μήνυση, γιατί παραπλανεί τον κόσμο με μη υπαρκτά επ. δικαιώματα.

Επίσης με την καινούργια νομοθεσία δεν υπάρχουν για κανέναν επ. δικαιώματα...ο καθένας χρησιμοποιεί ότι θέλει στο ellada και μάλιστα από πολεοδομία σε πολεοδομία διαφέρει...

Επίσης θέλω να μου δείξεις Π.Δ. με τα επ. δικαιώματα των μηχανικών ΠΕ και ΤΕ με βάση το τελευταίο Π.Δ. που προβλέπει καινούργια και ακόμη δεν έχουν κατατεθεί...